Akcja BĄDŹ DUMNA. Napisz, w czym jesteś dobra

Nie bądź skromna, napisz kim jesteś i z czego jesteś dumna” i 100 komentarzy  na Intagramie… nie może się mylić. Jesteście wspaniałe!

W akcji BĄDŹ DUMNA  macie szanse zaprezentować co potraficie, co kochacie w sobie i co odróżnia was od innych. To akcja, która ma za zadanie, pokazać Wam, że jesteście wielkie! Pod tym postem, wszystkie wady zostają schowane głęboko do szuflady.

Zastanów się z czego jesteś dumna i czym możesz pochwalić się innym. Pracujesz, szyjesz, malujesz, tańczysz, jesteś mamą, robisz pycha sernik, masz firmę, stronę  internetową, nie dajesz się przeciwnościom losu? Napisz do mnie o tym w kilku zdaniach, a ja zrobię z tego grafikę i umieszczę w zbiorowym poście. Mobilizuj innych i pokaż, że w internecie jest wiele mądrych i silnych kobiet!

Jeżeli udzieliłaś odpowiedzi pod poprzednim postem lub na Instagramie i chcesz wziąć udział w akcji, wyślij zdjęcie z nickem i ze skróconą wersją :)

mail: badzdumna@gmail.com

Pokaż kim jesteś, daj szansę poznać Cię innym! Nigdy nie wiesz, kto przeczyta ten post. Akcja trwa do 06.06.2015.

3 1HELLO24 2

 

21 comments

  1. Ladymami says:

    Jak widać wyślę wiadomość w ostatniej chwili ;). Jestem dumna z wielu rzeczy ale najbardziej z tego, ze jestem mamą, kobietą zaradną i taką, która ma panowanie nad własnym życiem :). Już ślę maila. Świetna akcja!!

  2. Karmelove says:

    Ale mi miło że znalazłam się w gronie dumnych przyszłych bądź już działających matek :-). Dzięki i brawa za zorganizowanie takiej fajnej i inspirujacej akcji :-*

  3. Karolina says:

    Napisałam na insagramie ale to nie było do kończa szczere, nadal wstydzę się chwalić sobą. Dlatego zmieniam myślenie, pracuje nad sobą i czekam na drugą edycję tej akcji! Mam nadzieję, że do tego czasu szczerze i bez wątpliwości będę mogła napisać jaka jestem fajna :)

Dodaj komentarz