Mam nowego bloga. To w Środku – pierwszy blog o diecie, staraniach i niepłodności

with 11 komentarzy

Anielno do tej pory było moim brudnopisem. Powstało tutaj „wiele” tekstów, które poruszały wszystko co jest możliwe na świecie. Chciałam upchać tutaj co tylko się da: hobby, przemyślenia, refleksje, zdrowie, kampanie, rodzicielstwo, a gdybym miała więcej czasu, to zapewne pisałabym o epigeicznym gatunku chrząszczy w Afryce.

Pewnego dnia, dotykając bosymi stopami ciepłego piachu, kiedy fale morskie uderzały o kamienne zbocza (czujecie klimat?;) doszłam do wniosku, że wszystko = nic. Pisząc bloga, trzeba ustalić sobie plan i to co chcesz tym blogiem osiągnąć, bo inaczej błądzisz na ślepo, tak jak ja.

Czuję się zobowiązana do napisania Wam w kilku słowach w jakim miejscu się znajdujecie i do głowy nie przychodzi mi nic konkretnego. Początkowo moim celem, było stworzenie miejsca przyjaznego, lekkiego, kobiecego, który zwróci uwagę na to, że celebracja chwil jest przyjemną czynnością. Bliskie temu jet słowo „slow”, ale ja nadal szukam swojego odpowiednika. Miało być to miejsce pokazujące, że życie w pędzie do złotego gara jest ok, jeżeli czerpiesz z tego przyjemność i nie zapominasz o innych oraz o satysfakcji i walki o nią. Miało być pozytywnie, kobieco, motywacyjnie. Daleko mi do tego w tym momencie. Postaram się powrócić na ten tor, bo zbyt poważnie się zrobiło, a nie ukrywam, że chciałabym tutaj „odpoczywać” od codziennych zajęć, niżeli skupiać się na poważnych sprawach i pisać epopeje o przemijaniu i chrząszczach.

Mój pozytywny umysł, potrzebuje tworzenia postów o wyjazdach, podróżach, książkach, mobilizacji, śniadaniach, szminkach i innych przyjemnych tematach. Jednak nie może tego zrobić bez ogłoszenia tego na forum. No, to mówię, głośno. Idą zmiany! Wypisałam kilkanaście słów, które pozwolą lepiej zdefiniować od teraz to miejsce dla Was i dla mnie. Chciałabym, żeby za jakiś czas, definiowało tego bloga jedno zdanie. Więcej na temat tych złotych kulek – TUTAJ.

17 18

To jeszcze nie koniec. Kolejne ogłoszenie.

 

 To w Środku – pierwszy blog o diecie, staraniach i niepłodności

(Kliknij w zdjęcie, a zostaniesz przekierowany na jego stronę)

TO w Środku

 

Jedyne takie miejsce w sieci, które stanie się kompendium na temat PCOS, niepłodności, diety i wszystkiego co jest z tym związane. Po więcej szczegółów zapraszam już na nową stronę. Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że spełni moje marzenie założenia instytucji, zajmującej się wspomaganiem osób walczących z niepłodnością. Do tego bloga mam poważne plany, więc wszystkie moje szare komórki emigrują tam, a tutaj zostaje cześć lubujących się w przyjemnościach.

Kto z Was ma ochotę podzielić się swoją historią walki z niepłodnością, zapraszam na forum (bez konieczności logowania). Jeżeli macie jakieś propozycje tematów, pytania dotyczące kategorii i zagadnień, które miałabym opisać na blogu, to zapraszam do kontaktu (mail na dole).

P

WIĘCEJ O NOWYM BLOGU 

 A tutaj możecie zostawić mobilizującego lajka

[button size=”large” url=”http://www.facebook.com/towsrodku” text=”FACEBOOK” target=”” color=”red” ]

p

Skoro już rozdajecie lajczki, to zostaje Wam jeszcze zaobserwować instagram na którym umieszczam pyszne dietetyczne przepisy i informacje o postach.

P

[button size=”large” url=”http://www.instagram.com/towsrodku/” text=”INSTAGRAM Z PRZEPISAMI” target=”” color=”red” ]

[button size=”large” url=”http://www.towsrodku.pl/forums/” text=”FORUM TO w Środku” target=”” color=”red” ]

[button size=”large” url=”http://www.towsrodku.pl/forums/forum/udalo-sie-wasze-szczesliwe-historie/” text=”Opisz swoją historię” target=”” color=”red” ]

[button size=”large” url=”” text=”towsrodku@gmail.com” target=”” color=”red” ]

11 Responses

 1. ugotowani.tv
  | Odpowiedz

  Powodzenia kochana :)

 2. Maria
  | Odpowiedz

  Trzymam kciuki za nowego bloga – już na nim byłam i wygląda bardzo zachęcająco :) Wierzę, że z pewnością pomożesz nie jednej kobiecie, a każda pomoc w tym temacie jest na wagę złota, bo temat jest bardzo ważny i dotyczy coraz większej grupy, niestety… Forum – świetna rzecz! Wsparcie, inspirowanie, pomoc w zmianie żywienia i myślenia – masz duże pole do popisu :)
  I ja dopiero teraz dowiaduję się, że jesteś położną??? 😀
  Wszystkiego dobrego na nowej drodze blogowania!

  • Anna Anielno
   | Odpowiedz

   Mario dziękuje za kciuki! Mam konkretne plany co do nowego miejsca i mam nadzieję, że wszystkie spełnie 😉 Ano, się tak zrobiło, że zostałam położną. Dzięki jeszcze raz!

 3. mutrynki.pl
  | Odpowiedz

  Mobilizacyjny lajeczek oczywiście powędrował :)!
  3 mam kciuki baaaaardzo mooooocno. Choć PCOS to temat mi obcy. To po pomysł na obiad będę wpadać 😉

 4. WspolczesnaMP
  | Odpowiedz

  Trzymam kciuki i na pewno będę zaglądać na oba twoje działa :)

 5. Matko Zabawko
  | Odpowiedz

  Trzymam kciuki i życzę sukcesu 😉

 6. Jak ona to robi
  | Odpowiedz

  Cieszę się, że stworzyłaś blog o takiej tematyce, które są bardzo potrzebne parom, które starają się o dziecko. Poza tym o bezpłodności jeszcze mało się mówi w Polsce, więc jestem pewna, że dobrze wykorzystasz niszę. Trzymam kciuki!

 7. Ola
  | Odpowiedz

  Ania, świetny projekt, jestem pod wrażeniem:) aż musiałam skomentować!;)

 8. Things2love
  | Odpowiedz

  Gratuluję! Będzie kolejne piękne miejsce w sieci :*

Leave a Reply